top of page
İş Malzemeleri Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, günümüzde önemli bir yere sahip olan pazarlama sektöründe, bir kurumun imajına verilen bir isimdir. Kurumsal kimlik hizmeti ile firmalar, kendilerini hedef kitlelerine ve müşterilerine daha rahat ve kolay ifade edebilmektedir. Kurumsal kimliğin ön planda olması için logo, ofis tasarımı, çalışanların giyimi, araç, Firma isminden web sitesine kadar birçok faktörüm en iyi şekilde tasarlanması gerekir. Kurumsal kimlik, firmaların ayrılmaz bir parçasıdır. Özellikle firmalar akılda kalıcı olmak için, kurumsal kimliklerini değiştirmek istememektedirler. Ancak zaman içerisinde kurumsal kimliklerin çağa ayak uydurması gerekmektedir.

Kurumsal kimlik hizmeti almak bu noktada en iyi karar olacaktır. Kurumsal kimlik çalışmalarında en önemli faktör, logolardır. Kullanıcıların aklında kalan simgeler firma logolarıdır. Firmalar bu logolar sayesinde kendilerini, ürünlerini ve hizmetlerini aynı anda tanıtabilmektedir. Bu bağlamda yapılacak olan tüm çalışmalarda özenli ve özgün detayları barındırıyor olması gerekmektedir.

Neler İçeriyor?

Logo Tasarımı

Positive Creative olarak firmanıza veya şahsınıza özel, ihtiyacınız olan her alana yönelik akılda kalıcı, sizi ve işinizi en iyi yansıtacak biçimde şık logo ve amblem tasarımları yapıyoruz.

Kartvizit Tasarımı

Karşı tarafa, şirketiniz veya kişiliğiniz ile ilgili ip uçları veren, profesyonel ve şık bir şekilde sunulduğu vakit oldukça etkili bir ilk izlenim yaratma fırsatı sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir. Gelin, kartvizit tasarımınızı Positive Creative olarak biz yapalım

Menü Tasarımı

Positive Creative olarak restaurantınızın ürünlerine, müşteri kitlesine en uygun biçimde menünüzü tasarlıyoruz.

Ambalaj Ve Etiket Tasarımı

Positive Creative olarak firmanızın tüm işlerinde kullanacağı ambalaj ve etiket tasarımlarını “sizlerden müşterinize giden bir mektup” edasıyla işliyor, kurumsal kimliğinize uygun kaliteli ve etkin tasarımla buluşturuyoruz.

bottom of page