top of page
kamera merceği

Fotoğraf ve Video Prodüksiyon 

Tanıtım Filmi - Emlak Çekimi - Ürün Tanıtımı

Video Çekimi

Görsel iletişimin güçlenmesi ile beraber, firmalar daha kalıcı olabilmek ve insanları daha çok etkileyebilmek için görselliğe ve işitselliğe daha çok önem vermeye başlandı. İnsanların tercih seçenekleri arttıkça firmalar arasındaki rekabette arttı ve tanıtım yapabilmek için yeni yollar aramaya başladılar. Eskiden sadece fotoğraflar yoluyla tanıtım yapabiliyorlarken artık fotoğrafları art arda göstererek onları hareketli hale getirmeyi başardılar ve videolar bu şekilde hayatımıza girdi.

Reklamın çok önemli bir parçası haline gelen videolar tanıtım filmlerinin vazgeçilmez parçası oldu. Dünya üzerindeki insanların %90’dan fazlasının neredeyse gününün tamamını video izleyerek geçirdiğini düşünürsek videoları ne kadar sevdiğimizi görebiliriz.

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraflar ürünlerinizi görselleştirerek iki boyutta temsil etmeye yarayan araçlardır. Her zaman ürün veya hizmetlerimizi olduğu yerde gösterebilme şansını bulamıyoruz. Özellikle mobilya, beyaz eşya gibi sektörlerde ürünler oldukça büyük olduğu için müşteriler ile görüşmeler esnasında ürünlerimizi yanımızda taşıyamıyoruz. Böyle durumlarda bir fotoğraf göstermek durumu kurtarabiliyor.

Başka bir açıdan yaklaşırsak internet kullanımının artması ile birlikte yaygınlaşan e-ticaret ile ürün veya hizmetlerimizi internet aracılığı ile satışa sunabiliyoruz, bu durumda kitleniz ürünlerinizi görmek isteyecektir bu durumda fotoğraflar yine kurtarıcımız olmaktadır. Bundan dolayı fotoğraf çekimleri oldukça kritik olmaktadır. Maalesef her zaman güzel olan ürünler olduğu gibi fotoğraflara yansıtılamamakta, yanlış çekimler ile olduğundan kötü bile gösterilebilmektedir.

bottom of page